Oferta

Drodzy Państwo, informujemy, że z dniem 1 czerwca 2020 wznawiamy działalność i mamy nadzieję prowadzić ją do końca roku 🙂 Zimą jak zwykle przerwa (styczeń, luty, marzec) i o ile żadne wirusy nie staną na przeszkodzie zapraszamy ponownie od kwietnia 2021 roku.

W związku ze stanem pandemii COVID-19 prosimy o stosowanie się do obowiązujących zasad

Dysponujemy 15 pokojami 1, 2 i 3 osobowymi na I oraz II piętrze , łazienki wspólne na końcu korytarza na I piętrze ( 3 wc, 5 pryszniców i umywalek). Wszystkie pokoje z balkonami z widokiem na góry lub las. Na parterze kuchnia dostępna dla wszystkich, jadalnia, biblioteka, duży taras, wi-fi.

Zwierzęta mile widziane bez dodatkowej opłaty

W hektarowym ogrodzie miejsca na ogniska oraz grill dosyć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich dla których luksus nie jest najważniejszy ale nastrój starego domu, kontakt z przyrodą, bajeczne widoki, zaczarowany ogród. Nasz dom istnieje już od 100 lat i chociaż burzliwe miał życie – łącznie z pożarem – ale trwa nadal w rękach naszej rodziny i wraz z ogrodem w którym pierwszych nasadzeń dokonał mój pradziad Józef Lorenz tworzy niesamowity klimat. Doceniło go wielu znanych i mniej znanych acz wrażliwych osób na czele z Andrzejem Wajdą czy Jerzym Nowosielskim.

Cennik w 2020 roku okresie grzewczym

1 noc                               –     60 zł od osoby

2 noce                             –    50 zł od osoby

pobyt dłuższy               –    45 zł od osoby